دسته بندی نشده

کسب درآمد کلیکی روزانه ارزدیجیتال با سایت Adbtc

کسب درآمد کلیکی روزانه از سایت های قطره ای متفاوت یکی از روش های بدست آوردن ارزدیجیتال رایگان است.

adBTC یکی از پردرآمدترین سایت های درآمد به ازای کلیک است که در حال حاضر من از سایت اَد بی تی سی درآمد دارم. adBTC از سال ۲۰۱۶ راه اندازی شده است. این سایت پرداخت های منظمی دارد و در استعلام راستی آزمایی ۱۰۰ از ۱۰۰ را دریافت کرده است.

این یکی از سایت های کسب درآمد کلیکی روزانه مورد علاقه من است. استفاده از آن آسان است و به شما امکان می دهد روزانه مقدار مناسبی از بیت کوین به صورت قطره ای – کلیکی کسب کنید.

کسب درآمد کلیکی روزانه

نحوه کسب درآمد از سایت کلیکی AdBtc

کسب درآمد کلیکی روزانه

هنگامی که برای اولین بار از adBTC بازدید می کنید، صفحه ای مانند تصویر بالا را خواهید دید. می توانید با استفاده از Google وارد شوید یا از ایمیل و رمز عبور خود استفاده کنید. پیشنهاد می کنم از ایمیل و رمز عبور خود استفاده کنید زیرا ایمن تر است و حساب Google شما را به چیزی مرتبط نمی کند.

من قصد دارم به شما توضیح بدهم که استفاده از این سایت چقدر آسان است و چه میزان می توانید روزانه از آن درآمد کسب کنید.

adBTC و دیگر سایت های کسب درآمد قطره ای یک راه خوب برای وارد کردن پای شما به دنیای رمزارز است. اگر اولین بارتان هست یا حتی کاربری آشنا به ارزدیجیتال هستید، می توانید از این سایت تا حدودی استفاده کنید.

ad btc

بعد از وارد شدن به صفحه بالا وارد می شوید. اگر تا انتها به پایین اسکرول کنید، می توانید صفحه خود را در حالت تاریک یا روشن قرار دهید.

adBTC به شما این امکان می دهد از ۲۳ ساتوشی در هر کلیک تا ۲٫۱ ساتوشی در هر کلیک درآمد کسب کنید. اگر هر روز از سایت استفاده کنید، کلیک های اولیه هر روز درآمد بیشتری دارند و معمولا به ازای هر کلیک ۲۳ و ۱۸ و ۱۵ پرداخت میکند. من می دانم که این مقدار بیت کوین زیادی نیست، اما قطعا به شما کمک می کند تا در پروژه های مورد علاقه خود بدون نیاز به صرف هزینه سرمایه گذاری کنید. به خصوص اگر از وب‌سایت‌ها و برنامه‌هایی استفاده می‌کنید که در مقالات قبلی و در وب‌سایت خود به اشتراک گذاشته‌ام.

btcad

بعد از اینکه وارد سیستم شدید و برای کسب درآمد آماده شدید، به بخش کسب درآمد(Earn) بروید. این جایی است که می میتوانید گزینه هایی که برای شروع کسب درآمد نیاز دارید پیدا کنید. کار با سایت خیلی ساده است، اما می‌خواهم مطمئن شوم که همه کسانی که از این مطلب بازدید می‌کنند، مشکلی در استفاده از سایت نداشته باشند.

ad

می توانید از بخش تبلیغات Surf ads برای مرور تبلیغات به صورت دستی استفاده کنید یا می توانید از بازدید خودکار استفاده کنید و تبلیغات شما به طور خودکار در پس زمینه اجرا شود. من معمولا از نسخه دستی استفاده می کنم اما در adBTC راه های دیگری نیز برای کسب درآمد وجود دارد.

شما می توانید درآمد خود را برداشت کنید یا می توانید آن را در تبلیغات در وب سایت استفاده کنید.

نحوه برداشت درآمد از سایت Adbtc

هنگامی که آماده برداشت هستید، چند گزینه خواهید داشت. من استفاده از FaucetPay را پیشنهاد می کنم زیرا حداقل برداشت درآمد آن فقط ۵۰۰ ساتوشی است و بهترین میکرو والت در حال حاضر است. اگر از FaucetPay استفاده نمی کنید، پیشنهاد می کنم آن را بررسی کنید. فاست پی نیز روش های مختلفی را برای کسب درآمد دارد.

درآمد کلیکی روزانه

گزینه های برداشت درآمد از سایت اد بی تی سی رو می توانید در تصویر بالا ببینید. (پیشنهاد من میکرو والت Faucetpay)

برنامه دعوت از دوستان

Adbtc.top یک سیستم معرفی ارائه می دهد که در آن کاربران می توانند دیگران را به پلتفرم ارجاع دهند و درصدی از درآمد ارجاع خود را از بازدید کسب کنند. این فرصتی را برای افزایش درآمد از طریق ارجاعات موفق ارائه می دهد.

همچنین Adbtc.top بازار رفرال مارکتینگ را هم ارائه می دهد که در آن کاربران می توانند کاربران زیرمجموعه را خریداری کنند که می توانند درآمد بیت کوین برای آنها ایجاد کنند.

خرید کاربر می تواند یک استراتژی برای افزایش پتانسیل درآمد شما در Adbtc.top باشد. با این حال، مهم است که به خاطر داشته باشید که موفقیت درآمد شما به فعالیت و عملکرد کاربرانی که به دست می آورید بستگی دارد. همه معرفی شونده ها ممکن است درآمد قابل توجهی ایجاد نکنند، پس در بخش رفرال مارکتینگ با دقت بیشتری بررسی کنید.

نمایش بیشتر
استخراج ساعتی ارز Loot با فرصت محدود

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


دکمه بازگشت به بالا