کسب درآمددسته بندی نشده

دریافت حدود ۱۰۰ دلار سالانه فقط با فعال کردن افزونه مرورگر PRE

پری سرچ یک موتور جستجوگر مثل گوگل هست که سعی میکنن ارزش بیشتری خلق کنند،کسب درآمد با presearch (پریسرچ) به ازای هر جستجو در این موتور جستجو توکن پری PRE پاداش میده، البته تا تعداد ۲۵ جستجو پاداش تعلق میگیره یعنی به ازای ۲۵ جستجو در روز پاداش میده و تعداد جستجوی بیشتر از ۲۵ تا پاداشی تعلق نمیگیره.

به نظر میاد shdت Presearch می خواد با پاداش دادن کاربر رو یه جورایی ترغیب به استفاده از این موتور جستجوگر میکنن تا کاربر از اون سرویس استفاده بکنه و تجربه استفاده از موتور جستجو گر پری سرچ رو داشته باشند و حتما بخشی از این کاربران تبدیل به مشتریان دائمی پریسرچ خواهند شد

و امروز پائیز ۱۴۰۲ به ازای هر جستجو حدود ۰٫۱۰ توکن پری پاداش تعلق میگیره که با مکانیزیمی میزان این پاداش مقداری فرق میکنه ، ولی حدود یک سال پیش به ازای هر جستجو کردن در موتور جستجوی پری سرچ حدود ۰٫۲۵ رمزارز پری پاداش میداد.

کسب درآمد از پری سرچ

کسب درآمد با سرچ کردن در موتور جستجوگر پریسرچ

اکثرا کاربران اینترنت هر روزه در موتورهای جستجوگری مثل گوگل، دنبال چیزهای که هستند میگردند.

برای اینکه از جستجو های روزمره بتونیم به صورت خودکار درآمد کسب کنیم، پیشنهاد میکنم افزونه پریسرچ رو از طریق لینک زیر روی مرورگرتون نصب کنید تا موتور جستجوگر پری سرچ به عنوان پیشفرض قرار بگیره و به ازای هر جستجو، توکن پریسرچ تعلق میگیره.

جهت ثبت نام در سایت جستجوگر پری سرچ به لینک روبرو مراجعه کنید: https://zaya.io/pre

برای نصب افزونه مرورگر پری سرچ از این لینک اقدام کنید: https://chrome.google.com/webstore/detail/presearchcom

طبق تصویر زیر، مشاهده میکنید در کمتر از چند ماه حدود ۱۵۰ توکن PRE به من پاداش تعلق گرفته.

آموزش موتورجستجوی پری سرچ

Presearch (PRE) پیش بینی قیمت و چشم انداز آینده

با وجود اینکه موتورهای جستجوگر پیشرو مانند گوگل، یاهو، بینگ و دیگر موتورهای جستجو در حال حاضر بر جهان تسلط دارند، موتور جستجوگر پریسرچ به راحتی می تواند انقلابی در دنیای موتورهای جستجو باشد. گوگل به تنهایی سهم ۹۰ درصدی از بازار موتورهای جستجو را در اختیار دارد، که این سوال را ایجاد می کند که چرا موتور جستجوگر شانسی در برابر چنین غول قدرتمندی در صنعت دارد؟ پاسخ در یک کلمه نهفته است: حریم خصوصی!

بسیاری از غول های بزرگ فناوری، از جمله گوگل، توسط بسیاری از مقامات چندین کشور، قوانین اساسی حریم خصوصی کاربران را نقض کرده اند. اخیرا گوگل و آمازون به دلیل حذف کوکی‌های ردیابی بدون رضایت کاربر، ۱۲۰ و ۴۲ میلیون دلار جریمه شدند. اینجاست که جستجوگر پری سرچ می‌تواند با بازاریابی خود به‌عنوان تنها موتور جستجوی غیرمتمرکز که به حریم خصوصی داده‌ها و رضایت کاربر احترام می‌گذارد و از آن محافظت می‌کند، تبدیل شود.

اگر این پروژه به عنوان قهرمان موتورهای جستجوی خصوصی ظاهر شود، می تواند هجوم عظیمی از کاربران را جذب کند و باعث شود که قیمت توکن PRE به ۱ دلار افزایش یابد.

یک رقابت بزرگ می تواند با موتورهای جستجویی باشد که جنبه مشابهی از حریم خصوصی را ارائه می دهند، مانند DuckDuckGo. با این حال، سیستم پاداش ارائه شده توسط موتور Presearch جایی است که می تواند از رقبای متمرکز بر حریم خصوصی خود نیز پیشی بگیرد.
توکن‌های PRE روی پلتفرم اتریوم میزبانی می‌شوند. اتریوم دومین ارز دیجیتال بزرگ جهان است زمانی که ETH 2.0 راه اندازی شد، انتظار می رود استقبال زیادی از کاربران ارزدیجیتال به شبکه اتر مراجعه کنند که ممکن است باعث افزایش قابل توجه قیمت (اکثر) توکن های میزبانی شده در پلتفرم اتریوم، از جمله توکن PRE شود.

برای ثبت نام در سایت پری سرچ و شروع کسب درآمد کلیک کنید. https://zaya.io/pre

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


دکمه بازگشت به بالا