رمزارز

استخراج رمزارز با ماینر usb سود آور است؟

با استخراج ارزهای رمزنگاری شده، به ویژه بیت کوین، لایت کوین و مونرو، برای چندین سال، غیرمعمول نیست که دوستان، خانواده و اطرافیانم به من بگویند که در مورد “USB Miners” شنیده اند و بپرسند که آیا آنها سودآور هستند یا خیر. من معمولاً با “اگر می خواهید چیز جدیدی یاد بگیرید، بازگشت سرمایه شما یک تجربه و دانش آموزشی است. اما اگر می خواهید درآمد کسب کنید، بازگشت سرمایه شما ناامید کننده است” پاسخ می دهم.

از زمان آغاز به کار بیت کوین، استخراج بخشی جدایی ناپذیر از ارز دیجیتال بوده است. امروزه مجموعه عظیمی از ماینرها برای تولید انواع مختلفی از رمزارزها وجود دارد که توسط شرکت های بی شماری در سراسر جهان توسعه یافته اند. در حالی که تجهیزات می توانند بسیار گران باشند، ماینرهای USB همیشه به دلیل اندازه کوچک و قیمت پایینشان موضوع داغی بوده اند. اما آیا واقعا خرید یکی از این وسایل برای پولدار شدن سودآور است؟

1276552765 fc2a82ae01cf3147a49915b527a8c3fddb6f8ab356a19879e4f618cfb0f71bc0

پس مزایای ماینر USB چیست؟

اول از همه، از آنجایی که یک ماینر USB فقط یک تراشه استخراج یا تعداد انگشت شماری تراشه دارد، در حالی که یک ماینر ASIC بزرگتر مانند Bitmain Antminer S17 نزدیک به ۲۰۰ تراشه دارد، بدیهی است که ماینر USB برای خرید بسیار ارزان‌تر است. آنها همچنین انرژی کمتری مصرف می کنند. یک ماینر USB معمولی به ندرت از بیش از ۱۰ وات استفاده می کند در حالی که یک ASIC بزرگ می تواند حدود ۲۰۰۰-۳۰۰۰ وات مصرف کند.

دوم، ماینرهای USB معمولا کوچک هستند و صدای زیادی ندارند. برخی از ماینرهای USB مانند BlockErupter فاقد فن هستند و در سکوت کامل کار می کنند در حالی که ماینرهای دیگر مانند FutureBit Moonlander 2 دارای یک فن کوچک هستند که صدای بسیار کمی ایجاد می کند. در همین حال، داشتن Antminer S17 در خانه به این معنی است که شما صدایی را تجربه می کنید که فقط می تواند به عنوان سمفونی ۲۴ ساعته سشوار توصیف شود. به عبارت دیگر، ماینرهای USB سازگارتر با خانه هستند و به راحتی می توان آنها را جابجا کرد.

سوم، ماینرهای USB برای راه اندازی به دانش سخت افزاری و نرم افزاری نسبتا کمی نیاز دارند. در همین حال، یک ماینر بزرگ ASIC برای راه اندازی موفقیت آمیز به دانش فنی و زمان بسیار بیشتری نیاز دارد.

1947336467 1f70be55125fe51d763f69cd989f2361dc6a165b06704576a9b1b4d07b2a2b73

مزایای زیادی دارد! برخی از معایب چیست؟

ماینرهای USB برای همان قدرت محاسباتی در مقایسه با ماینرهای بزرگتر بسیار گرانتر هستند. و وقتی می گویم قابل توجه است، منظورم آن است. به عنوان مثال، یک ماینر USB Gekkoscience 2pac را می توان با حدود ۲۵ دلار آمریکا خریداری کرد و می تواند سکه های SHA256 را با سرعت ۱۵ گیگاهرتز بر ثانیه استخراج کند. در همین حال، Bitmain Antminer S17 حدود ۱۴۰۰ دلار آمریکا قیمت دارد و می تواند سکه های SHA256 را با سرعت ۷۰TH / s استخراج کند. بنابراین، برای داشتن همان قدرت محاسباتی ۷۰TH / s، به حدود ۴۶۶۷ کارت USB Gekkoscience با مجموع بیش از ۱۰۰۰۰۰ دلار آمریکا نیاز دارید. به روشی دیگر، اگر می خواهید با استفاده از ماینرهای USB با ماینرهای Bitmain ASIC معاصر رقابت کنید، در نبردی غیرممکن خواهید بود.

اگرچه ماینرهای USB کوچک‌تر به میزان قابل توجهی انرژی کمتری مصرف می‌کنند، اما به دلیل هش‌های کوچک و به تدریج افزایش سختی استخراج، حتی شکستن آن در طول عمر تقریباً غیرممکن است! و فراموش نکنید که هزینه برق و هزینه های استخر استخراج را در نظر بگیرید!

ماینر usb

بنابراین، چرا در دنیا من همیشه یک ماینر USB می خواهم؟ حکم نهایی چیست؟

با توجه به قدرت کم محاسباتی این ماینرها، خرید یک ماینر USB و تلاش برای کسب سود ارزشش را ندارد. بنابراین، چرا آن را بخریم؟ بسیاری از مردم خرید ماینرهای USB را انتخاب می کنند تا بتوانند تجربه عملی در استخراج داشته باشند. برخی از مردم ماینرها را می خرند زیرا آنها تقریباً کمی بیشتر از اقلام جدید و وزن کاغذ هستند. با این حال، تعداد کمی از افراد سرشناس وجود دارند که چند ماینر را با هدف نوع دوستانه کمک به حفظ غیرمتمرکز بودن ارزهای دیجیتال خریداری می کنند. صرف نظر از این، اگر می خواهید در مورد رمزارز و ماینینگ بیاموزید، ماینرهای USB یک راه عالی و بسیار مقرون به صرفه برای غوطه ور شدن در دنیای پول دیجیتال هستند، اما اگر به دنبال کسب سود هستید، یا به دنبال استخراج کننده قدرتمندتری مانند Antminer S19 یا به سادگی روی ارزهای دیجیتال سرمایه گذاری کنید.

3859569171 13a504bc6dfab189a8a874588c6ec29f4ed354690c074ce4e03defda3547000f
نمایش بیشتر
استخراج ساعتی ارز Loot با فرصت محدود

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


دکمه بازگشت به بالا