رمزارز

درباره رمزارز دبی چه می دانید؟

رمزارز امارات متحده عربی در راه است

امارات متحده عربی تازه ترین کشوریست که به رقابت برای آزمایش یک ارز دیجیتالی داخلی پیوسته است.
بر اساس طرحی که از سال ۲۰۲۳ تا ۲۰۲۶ پیاده خواهد شد، این کشور از ارز دیجیتال خود رونمایی خواهد کرد و بانک مرکزی این کشور قصد دارد به یکی از ۱۰ بانک مرکزی برتر جهان تبدیل شود.

استراتژی بانک مرکزی امارات متحده عربی شامل اهدافی است که به خواسته های این کشور در زمینه انقلاب دیجیتال کمک خواهد کرد، برنامه ای که به طور اساسی بر خدمات تجاری متمرکز خواهد بود.

خبرگزاری گلف نیوز گزارش داده است که این تغییرات گسترده شدیداً مشتق از آخرین پیشرفت ها در زمینه هوش مصنوعی و ابزارهای ابر داده خواهد بود.

در حالی که استراتژی نوسازی امارات متحده با هدف وارد کردن «سیستم های بررسی، مانیتورینگ و امنیت» در تکنولوژی مطرح شده است، دولت این کشور استفاده از مدرک شناسایی اماراتی با نام UAE Pass را مد نظر قرار دارد، یک سیستم شناسایی دیجیتال که شهروندان را تحت نظر دارد و هدف از اینکار «تقویت مشارکت اقتصادی و دسترسی آسان به خدمات تجاری» عنوان شده است.

در همراهی با هدف خود در زمینه فین تک و برنامه اقتصاد سبز در برنامه چشم انداز ۲۰۲۱، دولت امارات در صدد توسعه یک زیرساخت ابری ایمن برای نوآوری های پابرجا و بادوام است. گلف نیوز همچنین از تحقیقی با نام «انتظارات و نیازهای آینده تحقیقات شرکا» توسط بانک مرکزی امارات گفته است که قرار است ۱۵ جولای سال جاری صورت گیرد.

در حالی که بسیاری از کشورهای حوزه خلیج فارس در گذشته از آمادگی خود برای آزمایش تکنولوژی های دیجیتال صحبت کرده بودند، امارات متحده عربی به اولین کشور این منطقه تبدیل شده که یک برنامه زمانی مشخص را برای ورود به این حوزه و به طور مشخص بحث رمزارز ملی و داخلی، تعیین کرده است.

در حالی که رمزارزها به جلب رضایت و اعتماد عموم ادامی می دهند، دولت ها نیز بیش از پیش به توسعه حول محور استفاده از بلاک چین و دیجیتالی سازی در درون سیستم های مالی و تجاری کنونی خود میل نشان می دهند.

اوایل ماه جاری بود که نخست وزیر ویتنام، از علاقه خود به آزمایش یک رمز ارز به عناون بخشی از استراتژی توسعه دولت الکترونیکی در کشورش گفت.

ایردراپ های معتبر رو در کانال تلگرامی @cryp2drop معرفی میشود که پیشنهاد میکنم عضو این کانال بشید تا از فرصت های کسب درآمد و ایردراپ ها به موقع با خبر بشید. https://t.me/cryp2drop

نمایش بیشتر
استخراج ساعتی ارز Loot با فرصت محدود

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


دکمه بازگشت به بالا