رمزارز

بررسی بازارهای NFT بلور blur و اوپن سی opensea

BLUR در مقابل OPENSEA ⚡️

$‎BLUR منتشر شد

‏NFT marketplace Blur توکن بومی خود را به نام ‎$‎BLUR راه اندازی کرده که به معامله گران اجازه می دهد در پروتکل حاکمیتی پلتفرم شرکت کنند و در سود بازار سهیم شوند.

به گفته DappRadar، حجم معاملات ۲۴ ساعته ی این پلتفرم حدود ۹٫۵ میلیون دلار است که آن را به دومین بازار بزرگ NFT پس از OpenSea تبدیل می کند که حجم معاملات آن تقریباً ۱۲ میلیون دلار است.

با موفقیت توکن‌های $Blur که اخیراً منتشر شدند، بازار NFT یک تغییر سیاست محرک را اعلام کرده و می‌گوید که حق امتیاز کامل سازنده را برای هر مجموعه‌ای که تجارت در OpenSea را مسدود کند، اعمال می‌کند.

تسلط OpenSea در اکوسیستم NFT با چالش مواجه است زیرا حجم معاملات روزانه Blur از OpenSea با ۶۶۰۲ ETH پیشی گرفته است در حالی که OpenSea در ۵۶۴۹ ETH قرار دارد.

با این حال، Blur به وضوح امیدوار است یا معتقد است که چنین واقعیت هایی که زمانی پذیرفته شده بودند ممکن است به زودی تغییر کنند. پس از انتشار توکن مورد انتظار BLUR در روز سه‌شنبه، بازار آن بسیار بالا است. پیش‌بینی دریافت آن توکن، که به عنوان انگیزه‌ای مالی برای کنار گذاشتن دیگر بازارهای NFT ارائه شد، تا حد زیادی مسئول سوق دادن Blur به موقعیت فعلی‌اش به‌عنوان بادوام‌ترین تهدید برای تسلط OpenSea در ماه‌های اخیر بود.

بازار ان اف تی بلور و اوپن سی

بالاخره جنگ بین بازارهای پیشرو NFT درگرفت.

روز چهارشنبه، بازار تازه تاسیس NFT Blur اعلام کرد که حق امتیاز کامل سازنده را برای هر مجموعه ای که تجارت در پلتفرم تجارت NFT مسلط OpenSea را مسدود کند، اعمال خواهد کرد – تشدید قابل توجهی از خصومت نسبت به رقیب اصلی شرکت در حال رشد.

Blur، که اکتبر گذشته راه‌اندازی شد، به طور کامل تنظیمات حق امتیاز پدیدآورندگان را رعایت نمی‌کند – به این معنی که پلتفرم هزینه‌ای (معمولاً بین ۵٪ تا ۱۰٪) که سازندگان NFT به طور معمول در فروش ثانویه آثارشان درخواست می‌کنند، اعمال نمی‌کند. در حال حاضر، این پلتفرم فقط حداقل ۰٫۵ درصد حق امتیاز خالق را اعمال می کند.

کارمزد OPENSEA صفر می شود.

با افزایش رقابت بین OpenSea و Blur،‏ Opensea اعلام کرد که به طور موقت از هزینه فروش ۲٫۵% خود چشم پوشی می کند و حمایت های حق امتیاز سازنده را کاهش می دهد.

به نظر می رسد این اقدام تلاشی برای به حداکثر رساندن سهم بازار آنها برای پیشی گرفتن از Blur باشد تا بتوانند راندهای سرمایه خطرپذیر (VC)را افزایش دهند.

نمایش بیشتر
استخراج ساعتی ارز Loot با فرصت محدود

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


دکمه بازگشت به بالا