استخراج رمزارزسرگرمی و کسب درآمد

ایردراپ ToON Nation، استخراج توکن Toons

ToON Nation یک مینی بازی تلگرام مجهز به هوش مصنوعی که توسط تیم قدرتمندی که مالک برنامه‌های مبتنی بر هوش مصنوعی Photo Lab، ToonMe و NewProfilePic ساخته شده است. این بازی افزودنی جدیدی به اکوسیستم رو به رشد اپلیکیشن‌های کاربرپسند است که توسط توکن $TOON پشتیبانی می‌شود و هدف آن دسترسی به ارزهای دیجیتال برای مخاطبان Web2 و Web3 است.

https://zaya.io/toon

گیم پلی و سازوکار
ToON Nation یک بازی فارمینگ ساده است که در آن بیشتر سکه ها را با دعوت از دوستان به دست می آورید. تکمیل کوئست ها و ارتقاء شخصیت شما نیز پیشرفت شما را افزایش می دهد.

فارمینگ ToON
کشاورزی به طور خودکار موجودی کیف پول شما را با سرعت خاصی افزایش می دهد. برای افزایش سرعت کشاورزی، ویژگی های شخصیت خود را افزایش دهید. به طور مرتب سکه ها را از کیف پول خود به Vault انتقال دهید تا به جمع آوری جوایز کشاورزی ادامه دهید. ارتقاء هر دو ظرفیت Wallet و Vault امکان ذخیره سازی بیشتر را فراهم می کند.

استخراج ارز ToOn توون

سفارشی سازی کاراکتر
شخصیت خود را سفارشی کنید، آن را با دوستان خود در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید و جوایز اضافی دریافت کنید. یک عکس آپلود کنید و فناوری هوش مصنوعی ما آواتاری درست شبیه شما ایجاد می‌کند. این شخصیت منحصر به فرد را در سیستم عامل های اجتماعی به اشتراک بگذارید و دوستانی را که فوراً شما را می شناسند درگیر کنید.

ماموریت ها
دو نوع ماموریت وجود دارد که می توان آنها را آغاز کرد:

Quests روزانه: دوستان را دعوت کنید، پیشرفت خود را به اشتراک بگذارید و پارامترهای مختلف را ارتقا دهید. روزانه حداکثر سه ماموریت را برای جوایز مداوم انجام دهید.

ماموریت های ویژه: کارهای منحصر به فرد و یکباره مانند دنبال کردن شبکه های اجتماعی ToON. هر کوئست تکمیل‌شده بر اساس پیچیدگی‌اش پاداش‌هایی برای شما به همراه دارد.

toon ایردراپ

چرا توکن ToON کسب کنیم؟
جمع آوری سکه هدف اصلی بازی است. در بازی، سکه ها چندین هدف را دنبال می کنند:

ارتقاء سطح: توانایی ها و ظاهر شخصیت خود را تقویت کنید.

تبادل توکن: به زودی، بازیکنان می‌توانند سکه‌ها را با توکن $TOON آینده مبادله کنند و در رویدادهای ویژه شرکت کنند.

چگونه درآمد سکه خود را به حداکثر برسانیم؟ جوایز ارجاع خود را افزایش دهید!
دعوت از دوستان از طریق لینک ارجاع بهترین راه برای کسب سکه است. هیجان ToON Nation را با دوستان خود به اشتراک بگذارید و شاهد رشد پاداش های خود در سطوح مختلف باشید. ۲۰٪ از کل درآمد را از معرفی های مستقیم به دست آورید.

toon airdrop

فراتر از کسب سکه، ToON Nation بخشی از یک جامعه پر رونق است که در آن شما و دوستانتان می توانید با هم رشد کنید. چه از علاقه مندان باتجربه وب ۳ باشید و چه تازه کار در حوزه کریپتو، وظایف جذابی برای همه وجود دارد. جامعه از ارزش بالایی برخوردار است و پلتفرم متعهد به تطبیق با بازخورد جامعه است.

استخراج ساعتی ارز Loot با فرصت محدود

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


5 تا از بهترین ربات های استخراج رمز ارز رایگان در تلگرام
دکمه بازگشت به بالا