استخراج رمزارز

راه اندازی استخر استیکینگ TONN توسط ۲۱Shares

استخر استیک ton توسط ۲۱shares اهمیت ویژه ای دارد، برای اینکه تیم ۲۱Shares، یک تیم شناخته شده و مهم است و اکنون اقدامات جدی در اکوسیستم TON انجام داده است.

موضوع حائز اهمیت دیگر این است که در این اقدام، معاملات این استخر با نام TONN، در بورس SIX سوئیس قابل معامله شده است.

در این خبر، ما شاهد محصولات ETP هستیم، اما ETP چیست؟
‏ETP یک محصول قابل معامله در بورس است که سرمایه‌گذاران با آن می‌توانند بی نیاز به مالکیت دارایی در معرض تغییرات قیمتی آن دارایی یا یک شاخص قرار بگیرند.
‏ETP رمزارز امکان دسترسی به رمزارزهای مختلف بدون نیاز به خرید و فروش مستقیم دارایی را فراهم می‌کند.

راه اندازی استخر استیکینگ TON توسط ۲۱Shares:

موارد استفاده از اپلیکیشن دیجیتال
شبکه باز که در سال ۲۰۱۸ تأسیس شد، برای پشتیبانی منحصربه‌فرد از برنامه‌های دیجیتال، بازی‌ها و مجموعه‌هایی مانند NFT طراحی شده است. همانطور که فناوری بلاک چین در حال گسترش است، معماری جامعه محور شبکه باز برای پشتیبانی از موارد استفاده روزانه مانند پیام رسانی، بازی و سایر برنامه های دیجیتال طراحی شده است.

با TONN، سرمایه گذاران می توانند با بهره مندی از مدیریت ریسک حرفه ای به بازده سهام دسترسی داشته باشند و در عین حال از قفل کردن دارایی ها اجتناب کنند.

۱۰۰٪ از نظر فیزیکی پشتیبانی می شود
راه حل امنیتی و نگهداری درجه سازمانی با استفاده از انواع اقدامات ایمنی از جمله ذخیره سازی سرد، کلیدهای خصوصی متعدد، لیست سفید و مسیرهای حسابرسی

از سال ۲۰۱۸، ۲۱Shares کاملاً کربن خنثی است. تعهد ما شامل جبران ردپای کربن از طریق ابتکارات سبز، مانند تولید برق پاک‌تر، تلاش‌های احیای جنگل‌ها و حفاظت از صخره‌های مرجانی است که همگی در جهت حفاظت از سیاره برای نسل‌های آینده طراحی شده‌اند

جزئیات بیشتر این محصول از ۲۱Shares را میتوانید از اینجا بخوانید.

استخراج ساعتی ارز Loot با فرصت محدود

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


5 تا از بهترین ربات های استخراج رمز ارز رایگان در تلگرام
دکمه بازگشت به بالا