ایردراپسرگرمی و کسب درآمد

کسب درآمد با ایردراپ TON CHURCH کلیسای تون

به نام پدر پسر و روح القدس
این بار با ایردراپی اومدیم که بسته به میزان ایمان ، تقوا و عمل صالح های انجام شده توسط شما براتون ارز استخراج میکنه که اتفاقا اسم این ارز faith یا همون ایمانه.
فقط کافیه هر چن ساعت یبار به کلیسای تون (TON CHURCH) سر بزنید و با فکر کردن به کارای بدتون از درگاه ایزد منان طلب بخشش کنین و شاهد نزول نعمات طلایی باشین.
روزای اول تقریبا هر ۹ ساعت یکبار باید وارد کلیسا بشین اما چون با گذر زمان محبوبیت تون پیش درگاه حق بیشتر میشه و حضرت حق دلش براتون زود زود تنگ میشه ، این فاصله زمانی کمتر میشه و باید بیشتر به عبادتگاهتون سر بزنین. و خب قطعا با مراجعه بیشتر به عبادتگاه سرعت رستگاری تون هم بیشتر میشه.
این وسط گاهی وقتا فرشته ی رانده شده از بهشت به جهت از راه به در کردن مومنان، وارد کلیسا میشه و تنها کاری که اینجور مواقع باید انجام بدیم چیه؟!
آفرین؛ دسته جمعی با تمام قوا به ابلیس ملعون حمله می کنیم. (شبهاتی وجود داره که دسته جمعی زیارت رفتن هم ممکنه کارساز باشه یا نه!!!)
و قطعا به عنوان یک مومن رستگار میدونین که سعادت دستیابی به بهشت برین با دعوت همه اقشار جامعه به راه راست سریعتر صورت میگیرد و چه بهتر که از حضور در شبکه های اجتماعی برای تبلیغ دین غافل نشیم چرا که ثواب این کار خیر و خدا پسندانه را دو چندان میکند. و چی بهتر از اینکه به ازای هر نفر جدیدی که به دین دعوت میکنین ۱۵۰ واحد به میزان ایمانتون افزوده میشه.
و خبر خوب اینکه اینهمه عبادت و زهد و پارسایی بی ثمر نیست و خیلی راحت میتونین قلب پاکتون رو به کیف پول تون کیپر وصل کنین و بسته به میزان ایمان و تقوایی که بدست آوردید TON دریافت کنید.
پس دست بجنبونین و از این مسیر کسب درآمد در حین مومن شدن جا نمونین…

https://zaya.io/church

استخراج ساعتی ارز Loot با فرصت محدود

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


5 تا از بهترین ربات های استخراج رمز ارز رایگان در تلگرام
دکمه بازگشت به بالا