استخراج رمزارزسرگرمی و کسب درآمد

معرفی بازی TON Planets Mars

بازی ارزدیجیتال TON Planets Mars از باز هایی محسوب میشود که طبق سایت رسمی ton.app بازی تون پلنت در بین ۱۰ بازی محبوب قرار دارد. بازی planets mars هم دارای نسخه تحت وب تونپلنتز هست و همچنین امکان بازی کردن در خود محیط تلگرام فراهم هست.

۱۲ منبع مختلف در سطح مریخ وجود دارد که در هر یک از آنها می توانید منابع مربوط به اکوسیستم آنها را استخراج کنید.

بازی تون پلنت ton planet mars

منابع نقش اقتصادی مهمی دارند و می‌توانند برای ایجاد ساختمان‌ها یا مبادله آنها با MCoin، TON یا MARS بین صاحبان مریخ استفاده شوند. هر منبع جزء مهمی از سیستم اقتصادی است.

این بازی از مکانیسم‌های تورمی و کاهش تورم برای تنظیم قیمت منابع بر اساس عرضه و تقاضا استفاده می‌کند و هزینه هر منبع به کمیاب بودن زیستی که بر روی آن استخراج می‌شود، بستگی دارد.

با گسترش سازه های خود، می توانید مجوزهای NFT را دریافت کنید که به شما امکان دسترسی به ساختمان های پیشرفته تر را می دهد. همچنین، در هر مرحله از توسعه، دستاوردهایی در قالب NFT دریافت می کنید که مزایایی را در بازی به شما می دهد و می توانید آن ها را در بازار پروژه بفروشید.

بازی متاورسی ton planets mars

من زمین خودم رو نزدیک دریا انتخاب کردم، احتمالا در آینده شامل مزایایی بشه. شما میتونید هر جا دوست داشتید زمین انتخاب کنید و شروع به استخراج منابع از زمین متاورسی Ton Planets Mars بکنید.

https://zaya.io/tonpl

نمایش بیشتر
استخراج ساعتی ارز Loot با فرصت محدود

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


دکمه بازگشت به بالا