ایردراپ

تست نت Initia به همراه ایردراپ

آزمایشگاه‌های بایننس، حمایت مخاطره‌آمیز در Initia، شبکه‌ای که برای مجموعه‌های ماژولار بسیار در هم تنیده طراحی شده است، سرمایه‌گذاری کرده است. این پلتفرم توسعه دهندگان را قادر می سازد تا سیستم های مقیاس پذیر و مستقل بسازند و در عین حال از پراکندگی و پیچیدگی های موجود در سیستم های مدولار و چند زنجیره ای سنتی انتزاع کنند. این سرمایه گذاری بر تعهد Binance Labs به حمایت از زیرساخت های نوآورانه تأکید می کند که به توسعه دهندگان Web2 بیشتری اجازه می دهد تا در فضای Web3 مشارکت کنند.

Initia یک L1 (لایه ۱) در Cosmos با L2 های خاص برنامه (لایه ۲) با استفاده از مجموعه های خوش بینانه است. از طریق معماری Initia، شامل لایه‌های L1، L2 و ارتباطات، توسعه‌دهندگان می‌توانند به راحتی بلاک چین‌های خاص برنامه را به‌عنوان Initia L2 راه‌اندازی کنند، بدون اینکه نیازی به دانستن زیرساخت‌های پیچیده در سطح زنجیره یا اجرای مجموعه‌های اعتبارسنجی داشته باشند. تیم‌های پروژه می‌توانند اقتصاد و تجربه کاربری خود را طراحی کنند و ویژگی‌هایی مانند استیبل کوین بومی و پل‌سازی چند زنجیره‌ای، علاوه بر گاز به‌موقع، قابلیت تعویض دارایی در اکوسیستم، تراکنش‌های برنامه‌ای بدون گاز و انتزاع حساب را در خود داشته باشند.

یی هه، یکی از بنیانگذاران بایننس و رئیس آزمایشگاه های بایننس، اظهار داشت: «آزمایشگاه های بایننس به طور مستمر در حال شناسایی ارائه دهندگان زیرساخت هستند که راه حل های جدیدی را برای سرعت بخشیدن به رشد برنامه های کاربردی Web3 معرفی می کنند. معماری و ابزار نوآورانه Initia گامی رو به جلو به سوی پذیرش گسترده در میان موج جدیدی از توسعه دهندگان است.

معرفی اولین MoveVM سازگار با Cosmos IBC
Initia L1 یک شبکه تعاملی است که از MoveVM استفاده می کند، اولین ادغام زبان قرارداد هوشمند Move که به طور بومی با پروتکل ارتباطات بین بلاک چین (IBC) Cosmos سازگار است. علاوه بر این، معماری Initia L2s را قادر می‌سازد تا از EVM، WasmVM یا MoveVM استفاده کنند و در عین حال پیام‌رسانی یکپارچه و پل زدن بین آنها را تسهیل می‌کنند. Initia از یک سیستم اقتصادی قوی برای تراز کردن انگیزه ها در کل اکوسیستم استفاده می کند.

تیم موسس، مؤسسان و محققین بومی کریپتو را ترکیب می کند که چندین میلیارد برنامه TVL را در اکوسیستم های Cosmos و Ethereum ساخته اند. تا به امروز، Initia با پروژه های متعددی از جمله شرکت های نمونه کار بایننس Labs و ناشران برتر بازی های موبایل در سراسر جهان همکاری کرده است. وجوه جمع‌آوری‌شده از توسعه زیرساخت‌های Initia، گسترش ابزارهای محصول، و جوجه‌کشی پروژه‌های لایه کاربردی کلیدی برای گسترش اکوسیستم Initia حمایت می‌کند.

“ما از داشتن Binance Labs به عنوان شریک اولیه برای سرعت بخشیدن به رشد هاب بسیار کارآمد و پلت فرم بلاک چین سفارشی Initia بسیار هیجان زده هستیم. هدف Initia با همکاری بایننس Labs، زیربنای یک اکوسیستم به هم پیوسته از برنامه ها است، در حالی که به طور همزمان منافع اقتصادی همه را همسو می کند. کاربران و اپراتورهای L1 / 2.” استن لیو، مشارکت کننده اصلی Initia گفت.

درباره تست نت Initia

Initia شبکه‌ای برای مجموعه‌های omnichain 0 به ۱ است که با ادغام یک L1 جدید با یک سیستم زیرساخت L2 مخصوص برنامه کاربردی در هم تنیده شده است. پلتفرم Initia مجموعه‌های آماده محصولی را ارائه می‌کند که تیم‌ها را قادر می‌سازد تا سیستم‌های مقیاس‌پذیر و مستقل بسازند و در عین حال پیچیدگی‌های UX را که کاربران نهایی هنگام تعامل با یک جهان چند زنجیره‌ای مدولار با آن مواجه می‌شوند، حذف کنند. مالکیت Initia بر پشته فناوری کامل، مجموعه‌ای از مکانیسم‌های سطح زنجیره را امکان‌پذیر می‌کند که منافع اقتصادی کاربران، توسعه‌دهندگان، زنجیره‌های برنامه L2 و L1 را همسو می‌کند.

بایننس Labs روی Initia سرمایه گذاری کرده است، یک شبکه Move Layer 1 در Cosmos با مجموعه های Optimistic قابل تنظیم برای توسعه دهندگان برنامه تا به راحتی L2 خود را راه اندازی کنند.

این سرمایه گذاری بر تعهد Binance Labs به پشتیبانی از زیرساخت های جدید تأکید دارد که توسعه دهندگان Web2 بیشتری را قادر می سازد تا در فضای Web3 تعامل داشته باشند.

وجوه جمع‌آوری‌شده برای حمایت از توسعه زیرساخت‌ها و ابزارهای توسعه‌دهنده Initia اختصاص خواهد یافت.

منبع: https://www.binance.com/en/blog/

استخراج ساعتی ارز Loot با فرصت محدود

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


5 تا از بهترین ربات های استخراج رمز ارز رایگان در تلگرام
دکمه بازگشت به بالا