ایردراپ

تبدیل اقتصاد غیرمتمرکز به بازی های اجتماعی توسط hashflow به همراه پاداش

hashverse ترید ارزدیجیتال با چاشنی بازهای بلاکچین و حاکمیت DAO ارائه میکند و بازیکنان رو برای دریافت امتیاز تشویق میکند.

صرافی غیرمتمرکز کریپتو Hashflow یک تجربه مالی بازی‌سازی شده رقابتی به نام Hashverse راه‌اندازی کرده است که تلاش‌های داستانی و آموزشی پیرامون فعالیت‌های مالی غیرمتمرکز (DeFi) مانند تجارت ارزهای دیجیتال ارائه می‌کند.

در Hashverse، تریدرها می‌توانند آواتار شخصیت‌ها را انتخاب کنند، استیک کردن و «جستجوهای» مختلف مبتنی بر مرورگر را تکمیل کنند، NFT‌های شخصیت Hashverse را مینت کنند، و HFT (توکن حاکمیتی Hashflow) را کسب کنند یا برنده شوند.

وارون کومار، مدیرعامل و بنیانگذار Hashflow در بیانیه‌ای گفت: امیدواریم تجربه تجارت، رقابت‌ها و حکمرانی در Web3 را به طور مثبت تغییر دهیم، در حالی که در نهایت کامیونتی را قادر می‌سازیم آینده پلتفرم ما را شکل دهد.

هشفلو

توکن‌های حکومتی، توکن‌های رمزنگاری هستند که توسط جوامع غیرمتمرکز، که به نام DAO نیز شناخته می‌شوند، برای رأی‌گیری در مورد اقدامات مختلفی که آینده و اهداف جامعه مذکور را شکل می‌دهند، استفاده می‌شوند. طبق گفته این پلتفرم، هش فلو در اولین «فاز» هشورس که به مدت ۱۲ هفته ادامه خواهد داشت، یک میلیون توکن HFT به تیم ها و بازیکنان انفرادی اهدا خواهد کرد.

Hashflow این پروژه را با آژانس مارکتینگ و استودیوی سرگرمی Superconductor توسعه داده که توسط دو کارگردان هالیوود آنتونی و جوزف روسو (Avengers: Endgame) در کنار کارگردان فرنچایز Fast & Furious به نام جاستین لین ایجاد شد.

داستان Hashverse در دنیای آینده‌نگرانه علمی تخیلی Renova اتفاق می‌افتد، جایی که یک هوش مصنوعی به نام Solus برای جلوگیری از یک جنگ ویرانگر ایجاد شد. اما هنگامی که شهروندان در مبارزه برای قدرت علیه هوش مصنوعی شورش کردند، آن را تلافی کرد و یک دیکتاتوری سیاره‌ای مبتنی بر هوش مصنوعی ایجاد میکند.

ایردراپ hashflow

این داستان کاملاً بی شباهت به بازی آینده شرکت کریپتو و سازنده STEPN، Find Satoshi Labs، Gas Hero نیست، که همچنین در یک دنیای دیستوپیایی اتفاق می افتد که در آن یک موجودیت هوش مصنوعی قدرتمند باعث تخریب جهانی شده است. Find Satoshi Labs به‌طور مشابه میلیون‌ها GMT، توکن STEPN، را به عنوان بخشی از راه‌اندازی Gas Hero اهدا می‌کند.

در حالی که Hashverse به خودی خود یک بازی ویدیویی نیست، این حرکتی است به سمت ارائه یک تجربه بازی‌سازی شده مبتنی بر مرورگر به معامله‌گران رمزارز و طرفداران NFT با هدف سرگرم‌کننده‌تر کردن تراکنش‌های رمزنگاری و مدیریت DAO.

در Hashverse، بازیکنان می توانند به عنوان بخشی از یک تیم مبتنی بر “alpha Allegiance” رقابت کنند. برای فصل اول Hashverse، Allegiances برای اعضای انجمن های مختلف NFT از جمله DeGods، Pudgy Penguins، Sappy Seals، Deadfellaz و بسیاری از پروژه های دیگر راه اندازی خواهد شد.

اندرو مدیر ارشد اجرایی Hashflow و CSO گفت: «ما واقعا به قدرت جامعه حقیقی اعتقاد داریم، و بنابراین امیدواریم برای اولین بار، برخی از درگیرترین و ارزشمندترین افراد را در سراسر Web3 در سطح جهانی به شکلی ملموس متحد کنیم.

Allegiances همچنین می‌تواند در مسابقات دو هفته‌ای تیمی به نام «Battle Royales» که از ۴ اکتبر شروع می‌شود، شرکت کند و تیم‌های برنده بخشی از جایزه HFT را دریافت کنند.

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


دکمه بازگشت به بالا