کسب درآمدبازی های ارزدیجیتال و بلاکچین

آموزش کسب درآمد از بازی رایگان گادز آنچیند توکن GODS

امروز میخوام بازی ارز دیجیتال خوب گادز آچیند رو معرفی کنم که از بازی هایی هست که چند ماهه هر از گاهی بازی میکنم. بازی گادز آنچیند روی بلاکچین اتریوم هست و یک بازی استراتژیک کارتی هست که هر بازیکن در ابتدای بازی ۳۰ کارت از ۱۴۰ کارتی که ابتدای بازی بهش تعلق گرفته انتخاب میکنه و میره به مبارزه به میدانی که از اون کارتها که ویژگی و قدرت متفاوتی دارند و هر راند با توجه به انرژی (مانا) از کارتها استفاده میشه و هر کاربر بتونه ۳۰ امتیاز حریف مقابل رو زودتر به صفر برسونه برنده مسابقه میشه.

بازی ارز دیجیتال gods unchained بیشتر از نیم میلیون بازیکن از سراسر دنیا و ایران داره و من موقع بازی کاربرای زیادی با نام کاربری ایرانی دیدم.

بازی گادز آنچینید

BirFun.com

بازی گادز انچینید رو میشه رایگان شروع کرد و بعد از نصب بازی که حدود صد مگابایت هست بازی رو اجرا کرد و با انجام دادن بازی امتیاز کسب کرد تا جعبه بدست بیاریم و از جعبه ها کارت های جدید دریافت کنید که میتونید این کارتها رو باهاشون بازی کنید و یا بفروشید، کارتها انواع مختلف داره و بستگی به نوع جعبه کارتهای ارزشمندتر میده ، توی بازار ایموتیبیل immutable که بازار رسمی مبادلات کارتهای بازی رایگان گادزآنچیند هست و توکن ترو tokentrove هم یکی دیگه از بازارهای خوب این کارتها هست.

کارتهای معمولی که تعدادشون خیلی زیاد هست مثلا ۲۰هزار تا حدود نیم دلار معامله میشه و کارتی که مثلا ۴۰۰ تا ازش هست بیشتر از ۲۰۰ دلار معامله میشن.

علاوه بر کارت های که بدست میاریم با بازی کردن، توکن این بازی یعنی گاد gods رو هم میتونیم بدست بیاریم.

بازی خوبی هست و لذت میبری از بازی کردن و این تجربه ای که تیم سازنده خلق کرده باعث میشه تمایل داشته باشی که کارتت رو استفاده کنی تو بازی و علاقه ای به فروش نداشته باشی که همین ارزشمندی تو بازار معامله میشه.

لینک ثبت نام بازی رمزارز گادز آنچینید

https://zood.link/gu

استخراج ساعتی ارز Loot با فرصت محدود

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


5 تا از بهترین ربات های استخراج رمز ارز رایگان در تلگرام
دکمه بازگشت به بالا